ASMMMO Adana Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası
Göster

Özel Avrupa Hastanesi ile Covid-19 PCR Test ve sağlık protokolü

Özel Avrupa Hastanesi ile Covid-19 PCR Test ve sağlık protokolü   Özel Avrupa Hastanesi ile Odamız arasında Covid-19 PCR Test ve sağlık hizmetleri ... Devamını Oku

Eklenme : 05.12.2020 11:35:14 || Değiştirme : || Okuma : 1078
Özel Avrupa Hastanesi ile Covid-19 PCR Test ve sağlık protokolü

Özel Avrupa Hastanesi ile Covid-19 PCR Test ve sağlık protokolü

 

Özel Avrupa Hastanesi ile Odamız arasında Covid-19 PCR Test ve sağlık hizmetleri protokolü yapıldı. Protokele göre Özel Avrupa Hastanesi tarafından Odamız üyelerine, stajyerlerimize, çalışanlarına ve 1. derece yakınlarına (Anne, Baba, Eş ve Çocuk) Covid-19 PCR Testi KDV Dahil 200,00 TL olarak yapılacaktır.

İndiriminden yararlanabilmek için Üye Kimlik Kartı, Aday Üye Kimlik Kartı (Kimlik kartı yoksa Güncel Faaliyet Belgesi) ve yakınlık durumunu gösterir belge (Nüfus Kimlik kartı, Evlilik Cüzdanı, Nüfus Kayıt Örneği vb.) ibraz edilmesi zorunludur. Bu belgelerin ibraz edilmemesi halinde indirim uygulanmayacaktır.

Ayrıca Özel Avrupa Hastanesi’ndeki ayaktan muayenelerde, yatarak tedaviler ve ameliyatlarda, Check-Up hizmetleri ve diğer ücretli işlemlerde %30 indirim uygulanacaktır.

Tüm işlemlerde SGK Katılım payı hasta tarafından ödenecektir. Test sonucu 24 saat içerisinde e-Nabız sisteminde görülecektir.

http://www.avrupahospitaladana.com/iletisim.aspx