Anlaşmalı Kurumlar

Adana Muhasebeci Ve Mali Müşavir Odası üye ve stajyerlerine 1.derece yakınlarına Tüm Adana Dent Group kliniklerinde Tüm tedavilerde %15 -Beyazlatma ve Total bakım %25-Yetişkin Muayenesi ücretsiz

Üye ve stajyerlerimize yakıt alımında %1,5 indirim… Değerli meslektaşım; yaptığımız yakıt anlaşması ile tüm üyelerimiz, stajyerlerimiz, Odamız ve üyelerimizin çalışanları için geçerli; Ön Ödemesiz tüm Petrol Ofisi istasyonlarından her yakıt alımında geçerli %1,5 indirim uygulanacaktır. https://www.pointakaryakit.com/mobil-uygulama/ adresinden indirilecek uygulama üzerinden ASMMMO45 kampanya kodu ile yapılan başvurunuza çağrı merkezinden geri dönüş sağlanacaktır. (Soru ve görüşleriniz için: 0 532 447 70 30) İndirim ve başvuru ile ilgili tüm detaylar: https://adanasmmmo.org.tr/uye-ve-stajyerlerimize-yakit-aliminda-45-indirim/

Mali Müşavirler ve Aday Mali Müşavirlere indirimli sağlık hizmeti… Özel Avrupa Hastanesi ve Özel Hacettepeliler Tıp Merkezi ile indirimli sağlık hizmeti protokolümüz devam etmektedir. İndirimden Odamız üyeleri, stajyerlerimiz, odamız çalışanları ve 1. derece yakınları (Anne, Baba, Eş ve Çocuk) yararlanabilmektedir. Protokole göre; Özel Avrupa Hastanesinde ve Özel Hacettepeliler Tıp Merkezi’nde sağlık hizmetlerinde %30 indirim uygulanmaktadır. İndirimden yararlanmak için TÜRMOB Meslek Mensubu veya Aday Meslek Mensubu Kimlik Kartının (Kimlik kartı yoksa güncel Faaliyet Belgesi) ve yakınlık durumunu gösterir herhangi bir belgenin ibraz edilmesi zorunludur

Üyelerimize Özel Kreş ve Anaokulu indirimi… Adana Mali Müşavirler Odası ile Özel Sevgi Bahçesi Kreş ve Gündüz Bakımevi arasında imzalanan protokol çerçevesinde Odamız üyesi Mali Müşavirler, çalışanları ve Aday Meslek Mensuplarımız, kreş ve anaokulu eğitim-öğretim ve bakım hizmetlerinden Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bildirilen taban ücret üzerinden yararlanabileceklerdir. Protokol, diğer detaylar ve iletişim bilgileri internet sitemizdedir. https://www.adanasmmmo.org.tr/haber/uyelerimize-ozel-kres-ve-anaokulu-indirimi

Morven mağazalarından yapılan alışverişlerde Adana Mali Müşavirler Ve Muhasebeciler Oda Başkanlığı üyelerine uygulanacak olan indirim oranı ; mağaza etiket fiyatının ve kampanyalı ürünlerin kampanya fiyatına ekstra (tüm indirimlere ek) %30 indirim sağlanmaktadır.

(%30 kapsamında yapılan anlaşmalarımızı sizler için %50 İNDİRİM olarak     30 Eylül 2023 tarihine kadar uzattık.)

Sevgi Göz Merkezine başvuran Adana Muhasebeci Ve Mali Müşavirler Odası üyelerine özel muayene ve tetkiklerden doğacak olan fark ücretlerinde %30 indirim uygulanacaktır.

Özel Erkan Okulları bünyesinde Yeni stadyum arkasındaki kampüsümüzde bulunan Anaokulu,İlkokul,Ortaokul,Anadolu Lisesi ve Türkmenbaşı Bulvarındaki Çukurova kampüsümüzde bulunan Anaokulu,İlkokul,Ortaokul da geçerlidir.Bu protokol kapsamında Erkan Eğitim Kurumları bünyesinde bulunan Sürücü Kursları, Kpss kursları ,Src kursları,Bilgisayarlı Muhasebe ,Bilgisayar işletmeciliği,Hasta Kabul,Adli ve İdari Yargı,%15 oranında indirim uygulanacaktır.Erkan Koleji Çukurova Kampüs Bünyesinde bulunan CEDİ Osman Basketbol Akademi,OF Dans Müzik Akademi ,Rahat Atölyeler ve yaz okulu için %10 indirim uygulanacaktır.

Erkan Koleji Bünyesindeki Sarıçam Ve Çukurova kampüsmüzde erken kayıt döneminde uygulanan %30 indirime ek olarak %10 indirim uygulanacaktır.(Bu indirim sadece eğitim ücretini kapsamakta olup servis,yemek,vs. hizmetler bu protokolün çerçevesi dışındadır.)

Özel Akdeniz Okulları ile indirim protokolü yapıldı.

Odamız üye, stajyer ve çalışanları Özel Akdeniz Okullarından aşağıdaki indirim oranları ile yararlanabilirler.

Anasınıfında %20
İlkokulda %25
Ortaokulda %30
Lisede %35

  • Kurum Personel ve bakmakla yükümlü aile fertlerinden her muayene için devletin zorunlu kıldığı 15,00 TL katılım payı alınacaktır.
  • Protokol tarafları arasında SUT Usul ve Esasları geçerlidir.Gerçekleştirilen tüm çalışmalarda katkı payı maksimum SUT*2 şeklinde hesaplanabilir ancak her işlemde kurum maksimum hesap çerçevesinde hareket etmek zorunluluğu içerisinde değildir.Kurum kendi Cari fiyatlarını oluşturmaktadır.
  • Katılım payı haricinde muayene,tahlil,tetkik ve tedaviler sonucu ortaya çıkacak fark ücretlerinden %20 (YÜZDE YİRMİ) oranında indirim yapılacaktır.
  • Muayene kontrol süresi 10 (ON) gündür,kontrol süreleri içerisinde hastalardan herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.
  • Acil Servis,Estetik,Diyetisyen,Klinik Psikolog,Geleneksel,Tamamlayıcı Ve Alternatif Tıp İşlem ücretleri bu protokolün çerçevesi dışındadır.