2023 yılı Maktu Aidatlar Odamız Yönetim Kurulu kararı ile belirlenmiştir.

Maktu aidat tutarları Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından açıklanan 01.01.2023 – 30.06.2023 tarihleri arasında geçerli olan Memur Taban Aylık Katsayısına göre belirlenmektedir. Katsayı Odamız Genel Kurulu tarafından alınan karara göre hesaplanmakta ve tahakkuk ettirilmektedir.

Genel Kurulumuz tarafından alınan karar ile daha adil bir Maktu Aidat sistemi için Hizmet Akdiyle Çalışan üyelerimiz ve yeni üyelerimiz için farklı aidat hesaplamasına gidilmiştir. Ruhsat alarak oda kaydını yeni yaptıran üyelerimiz ilk 3 yıl boyunca indirimli bir şekilde Maktu Aidat ödeyeceklerdir, bu işlem için Odamızın Muhasebe servisine bilgi verilmesi gerekmektedir. Hizmet Akdiyle Çalışan üyelerimiz son dönem SGK Hizmet Listesini Odamız Muhasebe servisine vermeleri halinde Maktu Aidatları indirimli olarak uygulanacaktır.

Yeni kayıt yaptıran meslek mensuplarından giriş ücreti1.850,00.TL
Serbest büro şeklinde çalışan üyelerimiz1.700,00.TL
Muhasebe, Finans, Denetim vb. alanında Hizmet Akdiyle çalışan üyelerimiz1.220,00.TL
Muhasebe, Finans, Denetim vb. alanı dışında Hizmet Akdiyle veya Kamu alanında çalışan veya hiç çalışmayan üyelerimiz950,00.TL
İlk defa Oda kaydı yaparak serbest büro şeklinde çalışmaya başlayan üyelerimiz ilk 3 dönem
(Nakil olarak gelen üyelerimiz, nakil geldikleri Odada faaliyette bulundukları dönemden arta kalan dönem sayısı kadar yararlanabilirler.)
1.220,00.TL

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz