Adana Akademik Meslek Odaları Birliğini (ADAMOB) oluşturan meslek odalarının Başkanları yaptıkları toplantı ile Adana Mali Müşavirler Odası Başkanı Güney Yılmaz’ı dönem sözcüsü olarak belirlediler.

Dönem sözcülüğünü Adana Tabip Odası Başkanı Dr. Selahattin Menteş’ten devralan Mali Müşavir Güney Yılmaz “Bu önemli ve zor görevi, ülkenin en sıkıntılı günlerinde, Pandemi koşullarında büyük bir özveri ve başarıyla yürüten Adana Tabip Odası Başkanımız Dr. Selahattin Menteş’e çok teşekkür ederim. Ayrıca dönem sözcülüğü görevini güven içerisinde teslim eden tüm Başkanlarıma teşekkür ederim. Ülkemiz ekonomik alanda zor zamanlar geçiriyor. Hizmet sektörü içinde yer alan üyelerimiz enflasyonist ortamdan en çok etkilenen kesimlerden birini oluşturuyor. Günden güne en yoksul ile en zengin arasındaki makas açılıyor, orta sınıf giderek yoksullaşıyor. Bu koşullar altında birliğimiz esas misyonu olan üyelerimize, ülkemize, kentimize ve halkımıza değer sunmaya, sorunlarımıza çözümler aramaya ve öneriler geliştirmeye devam edecektir.” dedi.

Toplantıya Adana Barosu Başkanı Av. Semih Gökayaz, Adana Mali Müşavirler Odası Başkanı Mm. Güney Yılmaz, Adana Tabip Odası Başkanı Dr. Selahattin Menteş, Adana Eczacılar Odası Başkanı Ecz. Mürsel Yalbuzbağ, Adana Diş Hekimleri Odası Başkanı Dt. Fatih Güler, TMMOB Adana İKK Sekreteri Müh. Ahmet Uncu, Adana Veteriner Hekimler Odası Başkanı Veteriner Hekim Nihat Köse’nin yanı sıra Adana Diş Hekimleri Odası Genel Sekreteri Dr. Dt. Hasan Boğa ve Türkiye Avukatları Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı (TÜRAVAK) Denetleme Kurul Üyesi Av. Sabahattin Gümüş katıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz